15974

  Güçlü güvenilir kadromuz ile yenilikçi, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve apart müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla en yüksek hizmeti çevremize hizmet sunmaktayız. 
 
     Kız yurdu  müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, BAŞAK KIZ YURT müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli kız yurdu müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Biz önce güvenilir olma hedefiyle burdayız.
Başak Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Kurucusu Kerziban Başakcıoğlu , Uşak İlinin Tanınmış İşadamlarından Arslanın Kızı , Tedaş İl Müdürü M.Emin Başakcıoğlu'nun Eşi Olup, Ayrıca Başakcıoğlu Tekstilin Kurucularındandır.
Kerziban Başakcıoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu Mezunu , Beden Eğitimi ve Spor Öğrenmeni Olan 2 Oğlundan  Büyük Oğlu Enver Başakcıoğlu  Yurt Müdürü,  Küçük Oğlu Yine Aynı Okul Mezunu , Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Olan Ersoy Başakcıoğlu da Yurt  Müdür Yardımcılığını Yürütmek Üzere  Öğrenci Yurdu Sektörüne Girmiştir.

Yurt Binası 7 Katlı Olup 2008 Yılında Tamamlanmıştır. Deprem Yönetmeliğinine Uygun, Modern Bir Yapı Olup  Ve Mülkiyeti Kerziban  Başakcıoğlu'na Aittir. Yurt 120 Öğrenci Kapasiteli Olup Güvenli Ve Kaliteli  Hizmeti ile Ön Planda Tutan Bir Hizmet  Anlayışı  İle Yola Çıkmıştır..